20 Лютого 2024, 08:30
Волинянин Ярослав Окапінський став мультимедалістом міжнародного турніру з легкої атлетики 1148

Національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики успішно виступила на міжнародному турнірі з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Міжнародна першість, яка відбулася в місті Дубай (ОАЕ) зібрала 500 спортсменів із 68 країн світу. Про це повідомила пресслужба Національного паралімпійського комітету України.

Українську збірну у Дубаї представляло десять спортсменів, із-поміж яких волинянин, уродженець Ківерців Ярослав Окапінський.

Окапінському вдалося вибороти дві нагороди міжнародної першості. У бігові на дистанції 400 м Ярослав завоював золото. А в бігові на 200 м – срібло.

Так волинянин став мультимедалістом змагань.

Загалом на п'єдестал першості у Дубаї піднімалося семеро українських параатлетів.