Волинянин Михайло Хміль став чемпіоном VI Зимової Універсіади України з лижних гонок

11 Лютого 2024, 15:56
Михайло Хміль 794
Михайло Хміль

Біатлоніст Михайло Хміль піднявся на п'єдестал VI Зимової Універсіади України з лижних гонок.

Змагання стартували 11 лютого в селі Яворів, Львівської області, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. Про це Спорт на Районі розповів голова Федерації біатлону в Луцьку Василь Покотилець.

Першого змагального дня волинський спортсмен, студент третього курсу Волинського національного університету імені Лесі Українки Михайло Хміль переміг у спринтерській гонці вільним стилем на дистанції 1,6 км.

Варто зазначити, що Михайло був першим у кваліфікації, переміг в 1/2 фіналу і підтвердив свій статус чемпіона у фінальному забігу.

На останніх метрах дистанції була боротьба між нашим лижником та лижником з Хмельницького. Суперник активно закривав Михайлу шляхи для обгону.

Та у фінішному коридорі, де спортсменам заборонені будь-які маневри, Михайло увімкнув свою реактивну швидкість і, як то кажуть, «зробив» суперника, перемігши  у першій гонці Універсіади

12 лютого у програмі змагань гонки класичним стилем: чоловіки - 7.5 км., жінки - 5 км.

Завершиться VI Зимова Універсіада України 14 лютого, гонкою вільним стилем: чоловіки - 10 км., жінки - 5 км.