02 Лютого 2024, 16:23
Волинські дзюдоїсти завоювали чотири десятки нагород міжобласного турніру на Рівненщині ФОТО 1564

Юні спортсмени з Волині взяли участь у Відкритому чемпіонаті Зорянської ДЮСШ з дзюдо серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н., 2014 р.н., 2015 р.н.

Турнір відбувся в селі Зоря Рівненського району в неділю, 28 січня. На килимах місцевої спортшколи змагалося понад 170 учасників з міст Луцька, Рівне, Львів, Дубно, а також інших населених пунктів Волинської та Рівненської областей.  Вихованці Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби завоювали на цій міжобласній першості чотири десятки нагород. Про це повідомили на сторінці закладу.

Золоті нагороди у своїх вагових  і вікових категоріях завоювали Аліна Ковирнова, Ярослава Лукашенко, Іван Сельвесюк, Матвій Вітюк (тренер-викладач Сергій Ковирнов); Ольга Білецька, Денис Ціпошук (тренерка-викладачка Тетяна Якимлюк); Ілля Суріков, Олександр Кисляк (тренер-викладач Олександр Матлах); Богдан Пядик (тренер-викладач Сергій Климчук); Олексій Юртаєв (тренер-викладач Роман Качковський).

Срібні медалі в активі Валерії Савонік, Аліни Устюгової, Софії Пишук, Лани Костюк, Єлизавети Драницької (тренер-викладач Сергій Ковирнов); Богдана Цикалюка, Матвія Луценка, Матвія Остаповця, Андрія Томащука (тренер-викладач Роман Качковський); Тимофія Берези, Артура Євтушика (тренерка Тетяна Якимлюк); Даниїла Степанова (тренер-викладач Сергій Климчук).

На третю сходинку п’єдесталу піднялися, ставши бронзовими медалістами Марія Лукащук, Марк Драницький, Матвій Гетманчук, Роман Гурський, Тимофій Ярмолюк, Вероніка Іванова (Сергій Ковирнов); Роман Фалюта, Олександр Веремко, Соломія Денисевич, Максим Шевчик (Тетяна Якимлюк); Каміла Швабауер, Тимофій Сиротюк, Роман Остаповець, Данило Шеремета (Роман Качковський); Артем Януль, Данило Биля, Евеліна Мельник (Сергій Климчук); Назар Кисляк, Матвій Сауляк (Олександр Матлах).

Ці змагання стали вже третіми для юних волинян на старті цьогорічного спортивного сезону.