31 Січня 2024, 14:18
Кубок України з легкоатлетичних метань: Климець кваліфікувалася на Кубок Європи, ще троє волинян із медалями 521

Волиняни стали переможцями і призерами І етапу Кубку України з легкоатлетичних метань, Всеукраїнських змаганнях із метань пам'яті  ЗТУ Піскунова Ю.О.

За підсумками першого змагального дня, 30 січня, серед жінок перемогу святкувала спортсменка ВОШВСМ Ірина Климець, метнувши молот на позначку 69,23 метра. Як повідомили на сторінці ВОШВСМ, результат волинянки є відбірковим на Кубок Європи, який буде відбудеться 9-10 березня 2024 року у Португал.ії. Другу сходинку у метанні молота також посіла волинянка Олена Хамаза – 65,65 см.

Серед молоді спортсмен змінного складу ВОШВСМ Євгеній Літвін виборов золото, показавши особистий рекорд 59,75 м.

Серед юніорів спортсмен змінного складу ВОШВСМ Артем Черкашин завоював срібло і звання віцечемпіона України з особистим рекордом 66,01 м.