Легкоатлет Євген Гуцол привіз із Києва нагороду всеукраїнської першості

23 Січня 2024, 14:25
Легкоатлет Євген Гуцол привіз із Києва нагороду всеукраїнської першості 539

У Києві провели дві легкоатлетичні першості.

Упродовж 20–21 січня на столичному манежі відбулися Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів.

Серед інших волинян нагороду всеукраїнської першості здобув і Євген Гуцол. Легкоатлет виборов срібло у бігові на 800 метрів.

На цій дистанції змагалося 24 спортсмени, яких для старту розділили на чотири забіги. Склалося так, що медалі між собою розподілили легкоатлети, які змагалися в четвертому забізі разом із Євгеном Гуцолом.

Сам же Євген, який є кандидатом у майстри спорту, вихованцем Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, із часом 1:53.35 посів друге місце та привіз додому срібну нагороду. До речі, у Києві Гуцол показав свій наразі найкращий час сезону.

Золото виборов Олег Миронець із Чернівецької області – 1:51.82. А бронза з особистим рекордом 1:53.40 дісталася представникові Львівщини Максимові Караїмові.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що медалі на змаганнях у Києві завоювали скороходи Іван Банзерук і Віктор Шумік, луцький спринтер Данило Даниленко та двоє семиборців із Володимира – Максим Зейналян (U-23) і Артем Щербина серед U-20