Атлети з Волині, Києва та Рівненщини розділили п’єдестал усеукраїнської першості з бігу на 200 метрів

16 Січня 2024, 11:36
Володар золота Данило Даниленко 626
Володар золота Данило Даниленко

У Києві відбулися Відкриті змагання з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті М.Батруха та Б.Юшка.

У фіналі на дистанції 200 метрів змагалося 24 бігуни, які стартували в семи окремих забігах.

У результаті щільних фінішів золоту нагороду виборов волинянин Данило Даниленко (час 22.32), представник Школи вищої спортивної майстерності Волинської області (тренери Вегнер О.І., Рабченюк А.В., Басенко С.В.). На другому місці з результатом 22.52 фінішував киянин Дмитро Янчук. Бронзу виборов Дмитро Романюк (Школа вищої спортивної майстерності Рівненської області, тренери Подолянко В.З., Нечипорук І.А.) із часом 22.73.

До речі, в одному забігові з Романюком виступав і рівнянин Олександр Бондар. Показавши час 23.87, атлет у призи не потрапив.