Рівняни здобули медалі у естафеті на чемпіонаті України з легкої атлетики, волиняни без медалей

14 Січня 2024, 16:06
Команда Рівненської області 540
Команда Рівненської області

Команди із Рівненщини та Волині брали участь у змішаній естафеті 4х400 метрів на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

Про це повідомляє Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Рівненщини.

Першість країни з легкої атлетики проходить з 13 по 14 січня у місті Львів.

Рівненська команда у складі: Юлії Скали, Катерини Савчук, Олександра Квасюка та Миколи Наумця, з результатом 4:01,71 стали першими у першому забігу, але у загальному підсумку зайняли друге місце, здобувши срібло змагань.

Команда Волинської області, за яку виступали: Павло Козак, Анастасія Фальчик, Назарій Єпіфанович та Анастасія Сендер, із результатом 4:11,22, продемонстрували п’ятий результат.