«Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4» вийшов у лідери футзальної Першої ліги

14 Січня 2024, 11:01
Автор одного із голів рівнян – Олександр Басич 386
Автор одного із голів рівнян – Олександр Басич

Рівняни на виїзді переграли «Черкасиобленерго» у матчі сьомого туру чемпіонату України з футзалу серед команд Першої ліги.

Про це повідомляє фут зальний клуб «Кардинал-Рівне».

Гра відбулася 13 січня у Черкасах.

Попри автогол на стартових хвилинах зустрічі, гравці «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4» зуміли мобілізуватися, двічі відіграючись впродовж першого тайму.

Рахунок першої половини зустрічі – 2:2, за рівнян відзначалися Олександр Басич та Максим Горбулько.

По перерві гостям зустрічі знову прийшлось відігруватися, після швидкого пропущеного голу. На 31 хвилині поєдинку рахунок зрівняв Данило Семенюк, а вже на 37 хвилині рівняни вийшли вперед, завдяки автоголу.

За хвилину рахунок знову зрівнявся – 4:4.

А на 39 хвилині матчу Любомир Парфенюк оформив підсумковий рахунок – 4:5, на користь колективу із Рівного.

Саме рівняни після цієї гри очолюють таблицю, маючи в активі 13 залікових пунктів, у «Любарта» 12, проте гра у запасі, яку лучани проведуть 14 січня із аутсайдером Групи А – «Elixus-Хімік-Танчик».