13 Січня 2024, 15:22
«Старий Луцьк» програв останній команді Суперліги 417

«Старий Луцьк» програв «Кривбасу» у другому матчі домашнього баблу.

Про це повідомляє Спорт на Районі покликаючись на трансляцію поєдинку.

Гра між командами нижньої частини турнірної таблиці Суперліги («Старий Луцьк 8 місце, «Кривбас» – 10) відбувся 13 січня у стінах Обласної дитячо-юнацької спортивної школи у місті Луцьк.

Поєдинок із самого старту видався невдалим для лучан, які на старті отримали три очковий у власну корзину, а наприкінці першої чверті поступалися 12 очками (20:8 на 8 хвилині) супернику.

Проте до завершення першої 10-хвилинки баскетболісти «Старого Луцька» відіграли кілька очок – 25:16.

За підсумками першої половини гри лучани вийшли у лідери поєдинку – 38:40.

Після великої перерви, яка затягнулася через повітряну тривогу, підопічні Дмитра Чайковського знову втратили ініціативу, вигравши третю чверть із рахунком 18:9.

У заключній чверті «Старий Луцьк» намагався відіграти гандикап у 7 очок, проте, через проблеми із реалізацією штрафних кидків, лучанам не вдалося цього зробити – 71:70, на користь «Кривбаса».

Зазначимо, що для «Кривбаса» перемога стала дебютною у сезоні. Поразка лучан стала другою поспіль у домашньому баблі, раніше «Старий Луцьк» програв лідеру чемпіонату «Дніпру».

Наступний поєдинок лучани проведуть 14 січня проти «Запоріжжя», старт о 16:00.