23 Грудня 2023, 19:21
Рівненські рукоборці завоювали 19 нагород Кубка України з армреслінгу: підсумки першості 608

Понад 30 спортсменів із Рівненщини виступило на Кубку України з армреслінгу.

Першість відбулася 14-18 грудня в селищі Воловець на Закарпатті. У змаганнях взяли участь 480 спортсмени з 21 області України. Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА

Серед юніорів та молоді у командному заліку Рівненські спортсмени посіли 2 місце. Серед чоловіків у командному заліку Рівненська область зайняла 3 місце. А серед жінок та чоловіків разом – 4 командне місце.

Рівненські спортсмени вибороли 19 медалей. Призерами Кубка України з армреслінгу стали:

• Зиль Іван (в.к. 60 кг) – 2 місце;
  • Онищук Богдан (в.к. 70 кг) – 1 та 2 місце на праву та ліву руку відповідно;
  • Новак Роман (в.к. 70 к.г.) – два 3 місця;
  • Пархомчук Віталій (в.к. 75 к.г.) – 2 та 3 місця на ліву та праву руки.
  • Тимчук Артем (в.к. +80 кг.) – 3 місце
  • Полюхович Дмитро (в.к. 65 кг.) – золото та срібло на праву та ліву руку, також серед дорослих посів 3 місце в боротьбі на ліву руку.
  • Зайцев В'ячеслав (в.к. 60 кг.) – 2 срібні нагороди серед молоді та 3 місце серед дорослих на ліву руку
  • Соколовський Андрій у ваговій категорії 100 кг. здобув перемогу у боротьбі на праву рука та срібло на ліву.
  • Грицюк Максим у категорії 80 кг. посів 1 місце та виконав норматив майстра спорту України
  • Заслужений майстер спорту України Жох Олег посів 1 місце у в.к. 100 кг. та переміг у абсолютній ваговій категорії в боротьбі на ліву руку.

Готували спортсменів тренери Олександр Комаревич (Рівне СК «Водник»), Михайло Новак (Рівне, Технічний коледж НУВГП) та Віктор Мушировський (Дубно СК «Козацька варта»).