На Волині визначили володаря перехідного «Кубка Олега Ляшенка» з футзалу 2023 року

19 Грудня 2023, 17:02
Визначили володаря перехідного «Кубка Олега Ляшенка» з футзалу 2023 року 482
Визначили володаря перехідного «Кубка Олега Ляшенка» з футзалу 2023 року

У Нововолинську відбувся традиційний турнір із футзалу серед чоловічих команд «Кубок Олега Ляшенка».

Футбольний турнір, на якому визначали володаря перехідного кубка 2023 року, відбувся з 15 по 17 грудня у Будинку спорту в Нововолинську. Загалом же змагання на честь шахтаря та ветерана Олега Ляшенка організовують уже 25 років. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Нововолинськ Спорт».

Упродовж трьох днів за кубок боролися 10 команд з Володимирського району: «Автомобіліст», «ТТІ», «Лішня», «Льотниче», «Nike», «СвітАвто», «Ньюхасл», «Новік», «Спринтер», «ТТІ-2».

У фіналі зіграли спортивні колективи «ТТІ» та «Ньюхасл». З рахунком 7:1 перемогли футболісти «ТТІ». Відтак, команда стала володарями перехідного кубка. На другому місці опинились футболісти «Ньюхасл», а на третьому – «ТТІ-2».

Приз глядацьких симпатій отримали Михайло Соколян («Nike») та Андрій Коваль («ТТІ-2»). Найкращим воротарем турніру визнали Вадима Судніка («Nike»). Найкращим захисником став Юрій Байдала («ТТІ-2»). Денис Герасименко («ТТІ») – найкращий нападник. Звання найкращого гравця організатори присудили Сергію Кренцу («Ньюхасл»).

Під час змагань вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень. Кошти передадуть на потреби Збройних сил України.