16 Грудня 2023, 17:59
Троє рівненських фристайлістів виступили на другому етапі кубка світу: підсумки стартів 227

Троє рівненських фристайлістів у кладі національної команди України виступили на другому етапі Кубка світу в Китаї.

Першість відбулася цими вихідними. Загалом Україну представляло п'ятеро лижних акробатів. Про це повідомляють на сторінці «Freestyle Aerials».

Найкраще з-поміж українців виступив Володимир Кушнір. Вихованець ДЮСШ №1 Рівного успішно пройшов кваліфікації, а у фіналі посів 8 місце.

Ще один рівнянин Максим Кузнєцов фінішував п'ятнадцятим. У Дмитра Котовського 25 місце.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що закарпатець Олександр Окіпнюк став 24, покращивши свій результат, як порівняти з виступом на першому етапі Кубка світу у Фінляндії.

З-поміж дівчат Україну представляла прикарпатка Ангеліна Брікіна. Вона не пройшла кваліфікацію дванадцяти та посіла 16 позицію.