Учениці училищ із Рівненщини змагалися в баскетболі 3х3

15 Грудня 2023, 14:03
Учениці училищ із Рівненщини змагалися в баскетболі 3х3 403

У спортивному залі державного навчального закладу «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відбулися змагання  з баскетболу 3х3 (серед дівчат).

Баскетбольну першість організували у залік Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області. Змагання провели 14 грудня. Про це інформує Рівненське обласне відділення КФВС МОНУ.

Участь у змаганнях із баскетболу 3х3 взяло шість дівочих команд закладів професійної освіти.У підсумку перше місце посіло  Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі. На другому срібному місці фінішував Державний професійно-технічний навчальний заклад  «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу ти дизайну». Бронзовим призером змагань стала команда Рівненського професійного ліцею.