«Impulse Rivne cup» об'єднав на змаганнях 16 команд із трьох областей

14 Грудня 2023, 15:38
«Impulse Rivne cup» об'єднав на змаганнях 16 команд із трьох областей 955

Відбувся дитячий футбольний турнір «Impulse Rivne cup».

Упродовж 9–10 грудня у рівному змагалося 16 команд вікової категорії U-12, які представляли Рівненську, Волинську і Хмельницьку області. Про це інформують на сайті Рівненської обласної асоціації футболу, яка була партнером турніру.

Команди були розділені на чотири групи:

• Група А: АФ «Імпульс», ДЮСШ «Волинь» (білі), ДЮСШ «Зоря», ФК «Олімпік».
  • Група B: ДЮСШ «Верес» (червоні), ДЮСШ Острог, ДЮФК «Смига-Єврошпон» (Смига), ДЮСШ «Волинь» (червоні).
  • Група С: ДЮСШ «Здолбунів», ФК «Мощаниця», ФА «Стандарт», ФК «Атака».
  • Група D: БЛІСП-КДЮСШ «Березне», ДЮСШ «Верес» (чорні), ДЮФК «Тайм» (Ковель), ФШ «Мрія» (Хмельницький).

Першого дня команди змагалися на груповому етапі. Далі по два кращих колективи кожної групи сформували «Золоту лігу», а решта – «Срібну лігу».

Перемогу у «Срібній лізі» «Impulse Rivne cup» (U-12) здобула команда ДЮСШ «Верес». Срібні медалі у команди БЛІСП-КДЮСШ «Березне», а на третю сходинку п'єдесталу піднялись спортсмени Острозької ДЮСШ.

Абсолютними чемпіонами «Impulse Rivne cup» (U-12) та переможцями «Золотої ліги» стали гравці ДЮФК «Смига-Єврошпон». Друге місце  завоювали гості з Хмельницького – Футбольна школа «Мрія». Бронзові медалі у місто Ковель повезли вихованці  ДЮФК «Тайм».