Дві рівненські команди завоювали нагороди Відкритої першості Закарпаття з пляжного волейболу серед спортсменів із інвалідністю

03 Грудня 2023, 17:17
Дві рівненські команди завоювали нагороди Відкритої першості  Закарпаття з пляжного волейболу серед спортсменів із інвалідністю 416

В Ужгород відбулася відкрита першість Закарпатської області з пляжного волейболу в межах відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Участь у першості, що відбулася 29–30 листопада, узяли команди з Житомира, Ужгорода, Хуста та Рівненської області. Як повідомила на сторінці РРЦ «Інваспорт» Тетяна Затварська, Рівненщину представляли дві команди юних спортсменів комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю».

У підсумку рівненська команда у складі Анни Громик та Дарини Бобровницької виборола золоті медалі. Друга команда у складі Віталія Дацюка та Андрія Таранця стала бронзовим призером змагань.

Готував команду до змагань тренер-викладач із волейболу Олександр Шевчук.