Сім команд юнаків і юнок змагалися за першість Волинської області з баскетболу

23 Листопада 2023, 09:28
Сім команд юнаків і юнок змагалися за першість Волинської області з баскетболу 660

У Луцьку відбувся чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2010 року народження і молодших.

Ігри провели 18–19 листопада на майданчику обласної ДЮСШ. У змаганнях взяли участь шість команд юнаків та одна команда дівчат, яка грала поза конкурсом. Про це повідомляють на сайті БК «Старий Луцьк-Університет».

Юні баскетболісти розіграли між собою переможців та призерів. Третє місце посіла команда з Турійська, яка в матчі за бронзу перемогла команду КДЮСШ №1 (тренер С. Смітюх) з Луцька.

У фінальному поєдинку зійшлися команди з обласного центру. Зрештою,  КДЮСШ №1 (тренер В. Журжій) впевнено перемогла ДЮСШ №4 (тренер І. Бедлінський).

Нагородження переможців та призерів проводили президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, віце-президент Дмитро Чайковський, гравець клубу Антон Мусієнко, директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний.