БК «Рівне» поступився одним очком «Прикарпаттю-Говерлі»

19 Листопада 2023, 17:47
Матч БК «Рівне» – «Прикарпаття-Говерла» 450
Матч БК «Рівне» – «Прикарпаття-Говерла»

Баскетбольний клуб «Рівне» програв «Прикарпаттю-Говерлі» із Івано-Франківська у заключному матчі домашнього баблу.

Про це пише офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Матч відбувся 19 листопада у стінах Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву у місті Рівне.

У дебюті поєдинку командам вдавався ранній напад, а господарі паркету чудово атакували кошик суперника з-за периметра - 5 успішних спроб із 10 у стартовій чверті. Однак така чудова реалізація триочкових кидків дозволила Рівному виграти десятихвилинку із перевагою лише в одне володіння – 17:15.

У другій чверті результативнішими знову були рівняни – 20:16, тому на велику перерву клуби пішли за рахунку 37:31.

По перерві обидві чверті виграли гості паркету, які у підсумку святкували мінімальну перемогу – 66:67.

У складі рівнян 13 очок набрав Дмитро Тимощук, по 12 – Ромео СмітАртем Водолазський та Елайджа Джойнер.

Після 10 матчів баскетбольної Суперліги БК «Рівне» займає шосту позицію, вигравши половину, тобто п’ять, матчів.