Троє сумоїсток везуть на Рівненщину золоті нагороди континентальної першості

14 Листопада 2023, 09:18
Троє сумоїсток везуть на Рівненщину золоті нагороди континентальної першості 814

Представниці Рівненщини завоювали три золоті медалі Чемпіонату Європи зі сумо.

Континентальна першість серед юніорів відбулася у швейцарському місті Ренан. Участь у змаганнях узяли понад 350 спортсменів із 15 країн Європи. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Україну на цих міжнародних змаганнях із-поміж інших представляли Марта Бонч-Бруєвич (Сарненська ДЮСШ; тренери Наталя Белаш та Денис Кайда),  Альбіна Клєфас  (Сарненська ДЮСШ, тренерка Наталя Белаш) та Уляна Садікіна  (Костопільський обласний спортивний ліцей, тренер Валентин Луцов'ят). Усі вони завоювали золоті нагороди.

Марта Бонч-Бруєвич виборола звання чемпіонки у ваговій категорії до 55 кг. Альбіна Клєфас стала найкращою у ваговій категорії до 65 кг, а Уляна Садікіна – у командній боротьбі.