06 Листопада 2023, 10:37
Волинські скороходи зайняли пів п’єдесталу Кубка України в естафеті 4х10000 метрів 464

Волинський легкоатлет Іван Банзерук у парі з представницею Івано-Франківщини Ганною Шевчук вибороли золото Кубка України зі спортивної ходьби.

Пара піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу в Мукачеві Закарпатської області в суботу, 4 листопада.

Іван Банзерук і Ганна Шевчук змагалися в змішаній естафеті 4х10000 метрів. Із часом 2:49:25.4 години вони вибороли золото.

Сергій Світличний (Сумська обл.) і Людмила Оляновська (Київська область) із часом 2:50:16.6 години посіли друге місце.

Крім того, на бронзовому третьому місці фінішувала інша волинська пара – Віктор Шумік і Валентина Наявко (2:55:52.4 години). Не дотягнули до нагород і стали четвертими на цій всеукраїнській першості представники Волині Тарас Корецький і Валерія Шоломіцька (час 3:10:02.9 години).

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що волинська четвірка у складі Андрія Токарчука, Марти Дусик, Любомира Форманюка та Христини Понікарчик виборола золото змагань, а Едуард Муравський і Оксана Лук’янович завоювали срібло в змішаній естафеті 2х6000 метрів