23 Жовтня 2023, 08:38
Спортсмени з Волині завоювали 11 нагород на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби: список переможців 864

Легкоатлети з Волині вдало виступили на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби, що відбувся в Івано-Франківську.

Участь у змаганнях узяли 128 спортсменів з 11 областей країни. Атлети долали дистанції від 3 км до 20.

На цих змаганнях волиняни здобули 11 нагород. У скарбниці легкоатлетів Волинської області три золоті нагороди, три срібні медалі та п'ять бронзових відзнак.

Золоті медалі вибороли:

Срібні медалі завоювали:

Бронза в скарбниці нагород:

У загальнокомандному заліку збірна Волині виборола друге місце. У командному заліку ДЮСШ найкращою стала Любешівська дитячо-юнацька спортивна школа.