18 Жовтня 2023, 15:57
Баскетболістки з Нововолинська, Рівного і Фастова розділили медалі всеукраїнського турніру, що відбувся на Волині 437

У місті Нововолинськ відбувся відкритий турнір із баскетболу серед дівчат 2012 року народження і молодших.

Змагання провели минулими вихідними, 14–15 жовтня. Участь у фактично всеукраїнській першості взяли колективи з Нововолинська (дві команди), Володимира, Рівного та Фастова. Про це йдеться на сторінці «Нововолинськ Спорт».

У результаті дводенних поєдинків місця розділилися так. Команда з Нововолинська (тренерка Руслана Спєшилова) виборола перше місце. Спортсменки з Рівного, вихованці школи баскетболу Сергія Ліщука, посіли друге місце. Бронза з командою Фастова поїхала на Київщину. Друга команда з Нововолинська (тренерка Ганна Макарчук) здобула четверте місце.  Спортсменки з Володимира – на пʼятому місці.