Баскетбольна Суперліга: «Старий Луцьк-Університет» поступився «Рівному» на старті чемпіонату

06 Жовтня 2023, 16:32
Фінальна сирена зафіксувала перемогу рівнян 82:61 799
Фінальна сирена зафіксувала перемогу рівнян 82:61

Дебютант Суперліги Favbet «Рівне-ОШВСМ» здобув перемогу в своєму першому матчі в еліті, обігравши «Старий Луцьк-Університет» з рахунком 82:61 на старті баблу в Івано-Франківську.

Пишуть на сайті команди  «Старий Луцьк-Університет».

• Суперліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат. Івано-Франківськ, Манеж КФВ.

Матч для луцьких баскетболістів почався невдало: 8-0 ривок від «Рівного». Перші очки для лучан заробив Мусієнко, однак в «Старого Луцька-Університету» були проблеми з набраними очками. До того ж, вистачало й фолів та штрафних від суперника. За десятихвилинку луцькі гравці влучили лише 20 % кидків: 8:23 на користь «Рівного».

Дебютант Суперліги Favbet «Рівне-ОШВСМ» здобув перемогу в своєму першому матчі в еліті

«Старий Луцьк-Університет» поступився «Рівному» на старті чемпіонату

В другій чверті Антон Мусієнко (найрезультативніший гравець луцької команди) часто брав ініціативу на себе і це давало результати. Краще заграли й одноклубники. Третій фол отримав Коцько. Втім Володимир двічі поспіль заробив очки для «Старого Луцька». Непогано на підбиранні зіграв Дейна, який додав м’яч в кільце і заробив фол на собі. Лучанам декілька разів поспіль вдалося відзахищатися і суттєво скоротити відставання 34:28.

Після великої перерви лучанам не вдалося наблизитися у рахунку. «Рівне», як і в першій половині, більшість очок заробляло за допомогою Джойнера.  Як наслідок – лише 10 очок за чверть і суттєве відставання перед останньою чвертю 56:38.

В останній десятихвилинці лучани краще заграли в атаці, втім і команда Переверзія реалізовували свої кидки. Фінальна сирена зафіксувала перемогу рівнян 82:61.

Кращим гравцем Рівного став Елайджа Джойнер, який з 24 очками встановив новий рекорд результативності сезону, додавши також 6 підбирань, 7 передач та 3 перехоплення.

Найрезультативнішим гравцем луцької команди став Антон Мусієнко (17 очок, 5 підбирань).