Волинянки здобули три нагороди на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді

17 Вересня 2023, 14:07
Волинянки здобули три нагороди на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді. Фото ілюстративне 1802

Завершився Чемпіонат України серед спортсменів до 23 років.

Змагання, які стали відбірковими на континентальну першість серед молоді, що запланована на 3-5 листопада у Франції, відбулися 15 вересня в столичному легкоатлетичному манежі. Участь у першості брали і представники Волині.

За підсумками сутичок скарбниця нагород Волинської області поповнилася трьома медалями.

Майстер спорту України Катерина Пилипюк у ваговій категорії до 48 кг виборола бронзу.

Дарина Ляшук (кандидат у майстри спорту) стала чемпіонкою України у ваговій категорії до 63 кг.

У ваговій категорії до 70 кг Карина Вінничук (кандидат у майстри спорту) здобула бронзову медаль.