«Кардинал-Рівне» тріумфував на футзальному турнірі у Луцьку

17 Вересня 2023, 08:08
«Кардинал-Рівне» тріумфував на футзальному турнірі у Луцьку 887

У Луцьку відбулися фінальні матчі дивізіону «Gold Cup» футзального турніру «AgromatCup».

Про це повідомляє журналіст Спорту на Районі із місця події.

16 вересня в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі зіграли матчі «Gold Cup», у який визначилися призери турніру.

Нагадаємо, що у перший день змагань, 15 вересня, у «AgromatCup» «Gold Cup» відбулися півфінальні матчі.

У другий день змагань в матчі за «бронзу» зустрілися луцький «Любарт» та «Ураган» із «Івано-Франківська». За стартові чотири хвилини поєдинку «князі» пропустили двічі, результативним діями відзначилися Микола Грицин та Андрій Британ.

Варто зазначити, що на рахунку Андрія Британа хет-рик у матчі. Ще двічі за «Ураган» забив Михайло Грицан, а також гравець луцького клубу Дмитро Романюк відзначився автоголом.

У відповідь на сім пропущених голів «князі» забили двічі. На 14 хвилині забив Станіслав Шклярук, а на 30 – Олександр Сименко

«Ураган» – бронзовий призер «Gold Cup» футзального турніру «AgromatCup».

У фіналі зустрілися переможці матчів, що відбулися у перший день змагань – «Агромат» – «Кардинал-Рівне».

На старті першого тайму рахунок відкрили рівняни, гол забив Максим Малиновський. Попри контроль м’яча від столичного клубу та гострі контратаки «кардиналівців», у першій двадцятихвилинці команди більше не забили.

По перерві малюнок гри не змінився, а одна із атак рівненського клубу завершилася взяттям воріт суперника. Гол Любомира Парфенюка – 2:0.

Після другого пропущеного голу «Агромат» грав у п’ять польових гравців. Цей крок дав свої плоди, за чотири хвилини відставання киян зменшилося до одного результативного удару.

Заключні хвилини «Агромат» проводив у атаках, граючи у п’ять польових гравців, а рівняни вдало захищалися.

Підсумковий рахунок – 2:1.

«Кардинал-Рівне» – чемпіони «AgromatCup».

Для рівнян турнір мав важливе значення, оскільки клуб пропустив стартові тури футзальної Екстраліги. Причиною цьому є те, що збірна Україна U-19, за яку грають п’ять «кардиналівців» виступала на континентальній першості.

«Коли нам запропонували взяти участь у турнірі – ми радо погодилися. Команді потрібна ігрова практика, оскільки її не заміниш тренуваннями. Ми багато пропустили в Екстралізі, тому потрібно наздоганяти», – поділився граючий тренер «кардиналівців» Олександр Бондар