Закарпатська футбольна команда ФК «СХІ» зіграла внічию з вінницькою «Нивою»

15 Вересня 2023, 13:24
ФК «СХІ» зіграла внічию з вінницькою «Нивою» 839
ФК «СХІ» зіграла внічию з вінницькою «Нивою»

Закарпатські футболісти зіграли перший матч у Чемпіонаті України Першої ліги U19.

На виїзді у Вінниці футбольна команда U19 з міста Ужгород ФК «Сім'я Христа Інтернешнл» зіграла внічию з «Нивою» (Вінниця).

Інформацією про матч поділились представники ФК «СХІ» на сторінці у фейсбуці.

ФК «СХІ» Ужгород – «Нива» Вінниця: 3 – 3.

«Цей здобутий результат команда присвятила своєму одноклубнику Василю Цигаку, у якого напередодні гри помер батько, тож він не зміг поїхати на гру. Співчуваємо важливій втраті нашого гравця і підтримуємо його», – поділились у команді.

Голи: Караман (44хв), Попович (72хв), Калінець (90+3 хв).

ФК «СХІ» Ужгород – «Нива» Вінниця: 3 – 3.ФК «СХІ» Ужгород – «Нива» Вінниця: 3 – 3.

Гра у Вінниці виявилась по-справжньому бойовою і щедрою на голи. Нива грала першим номером і зуміла забити на 20-ій хвилині – 1:0.  Козирем закарпатців у цій грі були швидкі переходи в атаку – саме цим ми і скористались перед самою перервою. Спочатку Калінець вийшов один в один, проте не реалізував чудову нагоду. А вже за мить Караман розігнав атаку віддавши направо на Поповича, отримав пас у відповідь і пробив кіпера – 1:1. Це був важливий для нашої команди з психологічної точки зору гол у роздягальню.

На початку другого тайму господарі знову вийшли вперед – 2:1. А на 68-ій хвилині збільшили свою перевагу після розіграшу штрафного - 3:1.

Та СХІ зовсім скоро повернули інтригу у гру і відквитали один мяч: на 72-ій хвилині стрімка контратака завершилась пасом Калінця на Поповича і Назар переграв воротаря – 3:2.

У завершальні хвилини матчу ужгородці організували фінальний штурм воріт, який приніс результат –  воротар СХІ Постемський виконав подачу зі штрафного з центру поля, а Калінець виграв верхову боротьбу і вколотив мяч у сітку суперника – 3:3.

Неймовірний камбек у додатковий час і СХІ здобувають таку бажану нічию у Вінниці.