«Верес» в більшості здобуває вольову перемогу над «Чорноморцем»

01 Вересня 2023, 18:59
«Верес» в більшості здобуває вольову перемогу над «Чорноморцем» 973

Народний клуб «Верес» переміг вперше в Українській Прем’єр-лізі сезону 2023/2024.

Про це повідомляє Спорт на Районі покликаючись на трансляцію поєдинку.

Матч шостого туру між «Вересом» та «Чорноморцем» відбувся 1 вересня на рівненському «Авангарді».

Стартові десять хвилин були за гостями із Одеси, проте малюнок гри перевернувся на одинадцятій хвилині поєдинку, коли рівняни залишилися у більшості. Арбітр матчу трактував порушення  проти Владислава Шарая, як фол останньої надії. Варто зазначити, що гравець «Вереса» виходив віч-на-віч із голкіпером суперника.

Після вилучення за інерцією більше атакували гості, проте за кілька хвилин ініціатива перейшла до народного клубу.

На 17 хвилині арбітр вказав на пенальті у ворота «Чорноморця», проте після перегляду VARу він змінив своє рішення.

За сім хвилин пенальті призначили у ворота «Вереса». Порушення правил зі сторони Євгена Паста. Рахунок – 0:1.

Варто відмітити нову роль захисника рівнян Семена Вовченка, який розпочинав більшість атак команди, футболіст часто загострював, відтягувався на лівий фланг для зустрічі із м’ячем, зміщався у центр та пробивав. Водночас помилки оборонця ніде не зникли, за що «отримував на горіхи» від голкіпера «вовків» Паста.

34 хвилина і знову пенальті. Одинадцятиметрової позначки підійшов Яго Сікейра. Бразилець оформив дебютне взяття воріт у формі рівненського клубу – 1:1.

Яго Сікейра
Яго Сікейра

Ще до перерви «Верес» вийшов вперед. Станіслав Шарай замкнув простріл Василя Гакмана із правого флангу.

Стартові хвилини другого тайму більше атакували одесити, але чисельна більшість давалася у знаки. Рахунок втримувався попереднім. Масований захист рівнян справсявся із атакувальними потугами «Чорноморця». Подекуди в штрафному майданчику «Вереса» одночасно перебували дев’ять польових гравців.

Станіслав Шарай

Одна із таких атак одеситів завершилася безуспішно. Паст заволодів м’ячем, після чого розпочав стрімку контратаку. Голкіпер вкинув м’яч на Миколу Гайдучика, той трішки втратив рівновагу, витримав паузу та віддав на Владислава Шарая. Удар у дальній нижній кут – 3:1.

За кілька хвилин Валерій Кучеров міг закінчувати поєдинок, але дальній удар пройшов повз стійку.

Заключні хвилини охарактеризувалися замінами і поодинокими атаками обох команд.

«Верес» здобув дебютну перемогу у сезоні, піднявшись із останньої шістнадцятої на чотирнадцяту позицію. Рівняни покинули зону вильоту, розташувавшись у перехідних матчах.