31 Серпня 2023, 14:11
Ковельчанин Юрій Бабинець виступив на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату 600

Українська збірна, до складу якої входив волинянин Юрій Бабинець, зайняла друге місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це йдеться на сторінці Інвасторту Волині у фейсбук.

Світова першість тривала з 17 по 31 серпня 2023 року у місті Дубаї, ОАЕ.

Ковельчанин Юрій Бабинець змагався у ваговій категорії до 88 кілограмів, де став четвертим із 30 учасників.

Кращий результат спортсмена – 211 кілограмів (четвертий результат), а загальний результат волинянина склав – 416 кілограмів, що на 23 кілограми менше ніж у бронзового призера змагань.

У командному заліку українська збірна, до складу якої входив волинський спортсмен, зайняла другу позицію.