«Ворскла» у Рівному здобула перші очки сезону 2023/24

19 Серпня 2023, 18:03
«Ворскла» у Рівному здобула перші очки сезону 2023/24 505

У четвертому турі VBet-ліги сезону 2023/24 полтавська «Ворскла» у Рівному обіграла «Верес».

У суботу, 19 серпня, «Ворскла» здобула на «Авангарді» перші очки сезону, а підопічні Сергія Лавриненка перервали безпрограшну серію на домашньому стадіоні.

Рівняни відкрили рахунок на 5 хв – м'яч у власні ворота зрізав Валерій Кучеров після прострілу Руслана Степанюка з лівого флангу штрафного – 0:1.

На 18 хв гості подвоїли свою перевагу. Владлен Юрченко вдало зіграв на добиванні після того, як Євген Паст парирував удар Олександра Скляра з-за меж карного майданчика.

Однак підопічні Валерія Скрипника пропустили швидкий гол-відповідь – Станіслав Шарай забив у порожні ворота – 1:2. Друга половина першого тайму була безгольовою. Зрештою, голів в основний час  гри уболівальники не побачили.

Однак на пряму червону на 89 хв награв Максим Марусич, який небезпечно фолив проти Павла Ісенка.

На 90+3 хв Микола Гайдучик таки зрівняв, але це взяття воріт арбітриня скасувала через офсайд.

Отож, 1:2. «Ворскла» у Рівному здобула першу перемогу в новому сезоні УПЛ. Полтавці з трьома очками піднялися на 12 місце в турнірній таблиці. «Верес» з одним балом посідає 14 сходинку.