31 Липня 2023, 17:06
Чемпіонат України з легкої атлетики: у третій день змагань волиняни здобули дві бронзи 575

Волинські легкоатлети здобути дві бронзові нагороди в бігу на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Про це Спорту на Районі відомо із сайту змагань.

Чемпіонат України з легкої атлетики відбувся у Луцьку на стадіоні «Авангард» 28-30 липня 2023 року.

У третій день змагань медальну скарбничку Волині поповнили Євген Гуцол та Ерік Костриця, які стали третіми на дистанції 800 та 200 метрів відповідно.

Євген Гуцол подолав дистанцію 800 метрів за одну хвилину 50,20 секунд, що на 0,96 секунд повільніше ніж срібний призер чемпіонату.

Ерік Костриця продемонстрував результат 21,49 секунд на дистанції 200 метрів, у срібного призера результат 21,25, а у чемпіона – 21,19 секунд.