19 Червня 2023, 16:23
Волинський легкоатлет Іван Банзерук здобув золото Світового туру зі спортивної ходьби 501

Волинянин став переможцем на турнірі «Záhorácka Dvadsiatka», що проходив в рамках Світового туру зі спортивної ходьби категорії «Bronze» у словацькому місті Борськи Микулаш.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Іван Банзерук змагався на дистанції у 10 000 метрів, де здобув золоту нагороду, подолавши дистанцію за 40 хвилин та 37 секунд.

Срібного призера, яким німець став Джонатан Гілберт, 33річний уродженець села Воєгоща Камінь-Каширського району випередив на три секунди. Варто зазначити, що німецький легкоатлет є віцечемпіоном Олімпіади-2020 на дистанції 50 000 метрів.