Ексрівнянин приСАДив «Верес»: народний клуб програв перший матч плей-офф

10 Червня 2023, 18:51
Ексрівнянин приСАДив «Верес»: народний клуб програв перший матч плей-офф 360

Відбувся перший матч плей-офф між «Металургом» і «Вересом» за право участі в УПЛ в сезоні-2023/2024.

Гру провели в суботу, 10 червня, у Львові. Граючи в меншості, «Верес» поступився.

Ще в авангарді матчу «Верес» міг вийти вперед – м'яч після удару Дмитра Кльоца просвистів над поперечкою. «Металург» відповів швидкою контратакою. На довгу передачу стартував Олексій Сидоров, випередивши Семена Вовченка. Захисник виконав підкат перед самим карним майданчиком – арбітр показав пряму червону картку. Так «Верес» залишився у меншості з 5 хв.

Гравці «Металурга» намагалися використати вільну зону по максимуму, аж урешті на 29 хв Олексій Сидоров здійснив рейд правим флангом і віддав у центр під удар ексвересівцю (2018-2019 роки) Валерію Саду –  1:0.

До кінця тайму шанси повернути паритет мали Андрій Блізніченко та Микола Гайдучик, які, утім, не реалізували свої моменти.

Зі старту другої 45-хвилинки Юрій Вірт замін не зробив, але вже на 51 хв. поле вимушено покинув Кльоц. Упродовж найближчої десятихвилинки Володимир Білоцерківець і Валерій Сад випробовували редути Богдана Когута – кіпер двічі був першим на м'ячі.

Завершальну чверть матчу гравці «Вереса» виглядали більш агресивно, та в голи ігрову перевагу не втілили.

1:0. «Верес» доводитиме своє право виступати в УПЛ 14 червня у Рівному, де  відбудеться матч-відповідь.

Нагадаємо: Запорізький клуб фінішував четвертим у чемпіонській групі Першої ліги, «Верес» став 13-м за підсумками сезону УПЛ.