«Минай» переграв «Ворсклу», залишивши зону вильоту з УПЛ

08 Травня 2023, 19:19
«Минай» переграв «Ворсклу», залишивши зону вильоту з УПЛ 437

У матчі 25-го туру УПЛ закарпатці здобули перемогу над полтавською «Ворсклою», забивши голи лише у компенсований арбітром час.

Про це йдеться на сайті ФК «Минай».

Матч відбувся 8-го травня 2023 року на ужгородському.

Ужгородський клуб, здобувши перемогу над полтавчанами із рахунком 2:0, покинув зону вильоту.

Голи за закарпатський клуб забивали: Сергій Петько, який свого часу пограв за «Верес» та «Волинь», та Єгор Твердохліб.

Відкрили рахунок минаївці у доданий арбітром час д першого тайму, коли у боротьбі за м’яч в районі 11-метрової позначки Сергій Петько по-футзальному пробив й влучив у кут воріт – 1:0.

Вдруге відзначитись ужгородцям вдалося на 93-й хвилині, результативним став удар головою  Єгора Твердохліба, який замкнув навісну передачу з лівого флангу, поставивши крапку у зустрічі – 2:0.

Варто зазначити, що «Минай» вперше у поточному сезоні переміг з різницею у два голи, до матчу 25-го туру закарпатці перемагали лише п’ять разів, всі п’ять перемог з різницею в один м’яч.

Завдяки домашній перемозі над полтавською «Ворсклою», ужгородці покинули зону перехідних матчів, займаючи 12-те місце та випереджаючи 13-й «Верес» на два пункти.

Читати також: «Верес» - «Колос»: огляд