«Любарт» вийшов до фіналу Кубку Волині з футзалу

04 Травня 2023, 13:46
«Любарт» вийшов до фіналу Кубку Волині з футзалу 560

ФК «Любарт», перемігши «Теремно хліб», вийшов до фіналу Кубку Волині.

Про це повідомляє кориспондент Спорту на Районі покликаючись на пряму трансляцію матчу.

Півфінальний поєдинок ФК «Любарт» – «Теремно хліб» відбувся 3-го травня 2023 року в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі міста Луцьк.

Рахунок у матчі в середні першого тайму відкрив Владислав Сизик, дальній удар якого був не «потягнув» голкіпер суперника.

Відігрались «хлібопекарі» лише у другій поговині гри, коли, після розкішної комбінації на правому фланзі атаки, фатального удару наніс Михайло Байбула – 1:1.

Менш ніж за дві хвилини до завершення поєдинку «Любарт» знову вийшов у лідери, результативним став розіграш ауту біля воріт «Теремно хліб», якому передував тайм-аут.

Фінальний результат – 2:1 на користь «Любарта».

У фіналі Кубку Волині з футзалу суперником «князів» стане «Надія» із села Хорів.