Волиняни перемогли на Чемпіонаті України із спортивного орієнтування

03 Квітня 2023, 15:27
Волиняни перемогли на Чемпіонаті України із спортивного орієнтування 386

У Мукачеві відбулися масштабні змагання із спортивного орієнтування серед ДЮСШ  та позашкільних закладів освіти із всієї України, а також команди з Румунії.

Про це інформує Закарпаття онлайн.

Чемпіонат України проходив із 31-го березня по 2-ге квітня 2023 року, у якому за перемогу змагалися понад 700 спортсменів.

Серед позашкільних закладів освіти переможцями стали представники Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Дитячо-юнацький клуб спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» міста Лубни постав другим, а третє місце здобули представники Центру позашкільної освіти міста Дніпро.

Найуспішнішими серед ДЮСШ стали спортсмени ДЮСШ Пуща-Водиця міста Київ. До трійки призерів увійшли: ДЮСШ УО міста Калуш та ДЮСШ міста Ірпінь, які зайняли, відповідно, 2-ге та 3-тє місце.