30 Березня 2023, 15:21
Жіноча команда «Вереса» розгромно програла «Ворсклі» 858

Футболістки рівненського «Вереса» розгромно поступаються лідеру чемпіонату.

Інформує офіційний сайт Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.

30 березня 2023 року жіноча команда народного клубу у виїзному матчі поступилася найкращій команді поточного чемпіонату з розгромним рахунком 9:0.

Матч для футболісток «Вереса» не склався із перших хвилин, про що свідчить рахунок матчу, адже вже на 9-й хвилині рівнянки програвали 3:0.

Станом на 20-ту хвилину поєдинку кількість забитих голів полтавчанками сягнув позначки у п’ять результативних ударів.

Завдяки чотирьом забитим голам у другій половині матчу «Ворскла» встановила підсумковий рахунок – 9:0. Варто зазначити, що для жіночої команди «Вереса» поразка стала найбільшою у сезоні.

Для полтавчанок перемога над народним клубом стала 14-ю у чемпіонаті у 14-ти зіграних матчах, водночас рівнянки зазнали 10-ї поразки при чотирьох перемогах.

У турнірній таблиці жіноча команда «Вереса» розташована на десятому місці, маючи в активі 12 очок.

Наступний матч народний клуб проведе у Рівному 7 квітня 2023 року проти жіночої команди «Маріуполя».