Вересу не вдалося вирвати перемогу у матчі з Ворсклою

12 Березня 2023, 15:25
«Верес» і «Ворскла»і видали матч з неймовірним фіналом. 727
«Верес» і «Ворскла»і видали матч з неймовірним фіналом.

У Рівному на стадіоні «Авангард» місцевий «Верес» приймав полтавську «Ворсклу».

У першому таймі «Ворскла» більше володіла м’ячем, проте за гострими моментами перший тайм можна було назвати рівним.

На 25 хвилині Кравець прийняв передачу на лівому фланзі й у боротьбі із захисником віддав поперечну передачу до штрафного майданчика. М’яч вийшов за лицьову лінію. Але арбітр цього не помітив, а VAR на матчі не працював, тож передача дійшла до Сефері, який обробив м’яч і відправив його у ворота — 0:1.

Під кінець першого тайму «Верес» атакував все частіше, проте відзначитися не вдалося.

На 48-й хвилині «Верес» заробив право на штрафний. Кльоц пробивав по воротах, Ісенко відбив цей удар, але влучив у Кравця, який не зумів вибити м’яч і від нього залетів у ворота – 1:1.

На 60 хвилині Гайдучик переграв Ісенка – 2:1.

На 85 полтавчани заробили пенальті, який реалізував Сефері – 2:2.

Вже у компенсований час Верес міг вирвати перемогу, пробиваючи двічі пенальті, проте арбітр полтавчан ці удари відбив.