Юні ковельчани стали призерами турніру з футзалу у Львові

11 Лютого 2023, 10:08
Юні ковельчани стали призерами турніру з футзалу у Львові 974

У Львові відбувся представницький футбольний турнір для вікової категорії 2015 року народження, де взяла участь команда ФЦ «Ковель».

Про це інформують у ФЦ «Ковель».

В перший день змагань юні ковельчани під керівництвом Ігора Малиша, вигравши три гри і одну програвши посіли друге місце в групі і вийшли до фінальної частини змагань у складі сильніших, так званої «Ліги чемпіонів».

Другий ігровий день, подарував юним ковельчанам чудову гру, яка втілилася у результат три перемоги та дві нічиї і відповідно 11 очок. Таку ж кількість очок набрали вихованці Івано-Франківської «Ніки».

Крім однакової кількості очок, в двух команд виявилася однакова різниця забитих і пропущених голів і згідно регламенту змагань переможець визначився за більшою кількістю забитих голів, а їх на 2 більше виявилося у футболістів Ніки (а у ковельчан менше пропущених голів).

Отож за додатковими показниками юні вихованці ФЦ «Ковель» здобули срібл, хоча з дуже сильним присмаком золота.