У Рівному відбулися відкриті змагання з плавання у програмі Спартакіади «Повір у себе»

06 Грудня 2022, 11:42
Змагання з плавання 955
Змагання з плавання

В плавальному басейні СДЮСШОР № 2 міста Рівного відбулися відкриті змагання з плавання у програмі Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю Рівненської області з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Про це інформують у Рівненському регіональному центрі "Інваспорт".

Участь у змаганнях взяли 22 спортсмени з інвалідністю з міст Рівне, Вараш, Клеванської спеціальної школи № 2, а також з Волинської та Львівської областей.

Змагання проводились у двох вікових групах серед юнаків та дівчат 2007-2008 рр.н. та 2009-2011 рр.н.

У підсумку переможцями змагань стали:

серед юнаків та дівчат старшої вікової групи:

на дистанції 50 м вільний стиль:

  • Самков Богдан (м. Рівне, УОРА, клас S-8);
  • Кіх Артем (Волинська обл., УОРА, клас S-10);
  • Мирза Давид (м. Вараш, порушення зору, клас S-13);
  • Мікеліні Вітторіо-Ніколай (м. Рівне, ПРФР, клас S-14);

на дистанції 50 м на спині:

  • Самков Богдан (м. Рівне, УОРА, клас S-8);
  • Мирза Давид (м. Вараш, порушення зору, клас S-13);
  • Гордійчук Вадим (м. Рівне, порушення слуху);

на дистанції 50 м брас:

  • Кіх Артем (Волинська обл., УОРА, клас SВ-9);
  • Васильців Ростислав (Львівська обл., порушення слуху);

на дистанції 50 м батерфляй:

  • Мікеліні Вітторіо-Ніколай (м. Рівне, ПРФР, клас S-14);

на дистанції 100 м вільний стиль:

  • Підсадний Ерік (Клеванська спецшкола, ПРФР, клас S-14);
  • Васильців Ростислав (Львівська обл., порушення слуху);

на дистанції 100 м брас:

  • Кіх Артем (Волинська обл., УОРА, клас SВ-9);
  • Гордійчук Вадим (м. Рівне, порушення слуху);

серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи:

на дистанції 50 м вільний стиль:

  • Гудзало Богдан (м. Рівне, УОРА, клас S-7);
  • Царук Максим (м. Рівне, УОРА, клас S-8);
  • Хомич Богдан (м. Рівне, УОРА, клас S-10);
  • Слома Назар (м. Рівне, порушення зору, клас S-13);
  • Нич Анна (Львівська обл., УОРА, клас S-10);
  • Островська Марія (Волинська обл., ПРФР, клас S-14);

на дистанції 50 м на спині:

  • Сідловський Богдан (Львівська обл., УОРА, клас S-7);
  • Ковальчук Олександр (Волинська обл., УОРА, клас S-8);
  • Хомич Богдан (м. Рівне, УОРА, клас S-10);
  • Слома Назар (м. Рівне, порушення зору, клас S-13);
  • Нич Анна (Львівська обл., УОРА, клас S-10);
  • Островська Марія (Волинська обл., ПРФР, клас S-14);

на дистанції 50 м брас:

  • Яковлєв Павло (Львівська обл., УОРА, клас SВ-6);
  • Симончук Богдан (м. Рівне, УОРА, клас SВ-9);
  • на дистанції 100 м вільний стиль:
  • Ковальчук Олександр (Волинська обл., УОРА, клас S-8);
  • Слома Назар (м. Рівне, порушення зору, клас S-13);

на дистанції 100 м на спині:

  • Царук Максим (м. Рівне, УОРА, клас S-8);
  • Яковлєв Павло (Львівська обл., УОРА, клас S-6);
  • на дистанції 100 м брас:
  • Сідловський Богдан (Львівська обл., УОРА, клас SВ-6).

Переможців та призерів змагань нагородили медалями та грамотами.

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023
02.02.2023