Головний тренер «Кардинал Рівнестандарту» прокоментував гру підопічних у програному поєдинку

Олександр Бондар 300
Олександр Бондар

Головний тренер команди “Кардинал Рівнестандарт” Олександр Бондар прокоментував гру підопічних у програному поєдинку проти “Харкова”.

Про це інформують на сайті клубу.

«Неприємно програвати вдома. Тим паче ведучи після першого тайму – 2:0. Знали, що після перерви суперник піде у пресинг, були готові до цього. Я в перерві просив хлопців не “привезти” собі. Причини того, що сталося – мені відомі. Не хочу їх озвучувати. Це знаю я і знає команда. Не вистачило фізичних якостей, не вистачило емоцій і зібраності.

Замість сконцентруватися, зіграти більш строго – ми з кожною хвилиною лише тухли. Навіть після 2:3 ми мали моменти. Одразу після тайм-ауту Роман Горпинич мав забивати – суперників виручив воротар.

Прикро так програвати. Але попереду ще багато матчів: три кола, плей-оф. Будемо працювати над тим, щоб покращувати гру і уникати помилок.

Сьогодні дещо видозміненими четвірками грали. Володимир Кручок за два тренування до гри отримав травму», – зазначив тренер.