Спортсмени із Рівненщини прославили Україну на чемпіонаті світу

12 Листопада 2022, 14:40
Команда 809
Команда

У місті Баку в Азербайджані завершився чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів із порушеннями зору.

Про це інформує Віталій Коваль.

Представники Рівненщини стали призерами чемпіонату.

Чемпіонами світу стали Давид Хорава та Наталія Ніколайчик.

Срібну нагороду виборола Інна Сич.

Бронзові нагороди - Юлія Іваницька та Анжела Гаврисюк.

Чемпіонкою світу у класі J1 серед жінок у ваговій категорії +70кг стала Анастасія Гарник.

Бронзову нагороду у класі J2 серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг виборов Олександр Назаренко.

Командні змагання також були вдалими. Жіноча команда, до складу якої входять спортсменки з Рівненщини Юлія Іваницька, Наталія Ніколайчик, Інна Сич, Анжела Гаврисюк, Анастасія Гарник, здобула золоті нагороди.

Таким чином рівненські парадзюдоїсти завоювали одразу 7 нагород (3, 1, 3) в особистій першості із 8-ми збірної команди України (1 срібну нагороду здобув Руфат Магометов з Дніпропетровської області), а також одне командне золото.

Цей результат дозволив нашій збірній посісти друге місце у загальномедальному заліку, поступившись лише команді Туреччини, у якої на одне срібло більше.