Для вихованців Ківерцівського ліцею провели олімпійський урок

05 Жовтня 2022, 15:08
Олімпійський урок 750
Олімпійський урок

У рамках Європейського Олімпійського тижня в освітніх установах, ДЮСШ, а також громадах області тривають заходи з популяризації олімпійського руху, фізкультури, спорту і здорового способу життя.

Про це інформують у Волинській обласній раді.

4 жовтня до «Олімпійського уроку» долучились понад три сотні вихованців Ківерцівського ліцею №4. Спортивне свято пройшло під егідою обласного відділення НОК України та за участі його голови, очільника Волиньради Григорія Недопада. Олімпійський урок для школярів провела дворазова учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу, легкоатлетка Ірина Климець.
Разом з учнями спортсменка провела руханку і показала вправи, які олімпійці виконують при підготовці до змагань.
«Головне - бажання і всі ваші мрії неодмінно здійсняться, завжди йдіть до своєї мети, займайтесь спортом, якщо не професійно , то хоча б заради підтримки хорошої фізичної форми і здорового способу життя», - звернулась вона до учнів.
Ліцеїсти також позмагалися в різноманітних естафетах, а найменші малювали Олімпійські ігри та мир.
Григорій Недопад зауважив, що цей Олімпійський урок був особливим, адже саме цього дня олімпійка Ірина Климець відзначає і свій День народження. Він привітав спортсменку із особистим святом, а також звернувся до ліцеїстів.
«Такі спортивні події покликані в кожному з вас відкрити спортсмена, а можливо – й майбутнього олімпійського чемпіона. Усе можливо, якщо прагнути і докладати зусиль. Ірина Климець – приклад для вас. Я не втомлююсь повторювати, що спорт - це здоров’я, а рух – це життя. І що здоровішою буде українська нація, тим вона буде сильнішою, а сьогодні, як ніколи, для перемоги нам потрібна здорова і сильна нація», - наголосив він.
По завершенні зустрічі діти отримали подарунки з олімпійською символікою, а ліцею подарували спортивний інвентар.

Григорій Недопад також оглянув укриття, адже в ліцеї у три зміни нині навчається понад 900 учнів. Директор ліцею Василь Шпирук розповів, що в минулому тут розташовувався тир, а тому приміщення надійне. Додатково обладнали санвузли, провели освітлення, а невдовзі й Інтернет. Одночасно в укритті може перебувати 400 ліцеїстів.

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Понеділок
28.11.2022
27.11.2022
26.11.2022