Юнаки «Волині», обігравши киян, стали найкращими на «Kovel Cup Time»

08 Вересня 2022, 19:45
Юнаки «Волині», обігравши киян, стали найкращими на «Kovel Cup Time» 1200

На Волині відбувся дитячий футбольний турнір «Kovel Cup Time» серед юнаків 2009 року народження

Участь у змаганні, що відбулися в Ковелі 3–4 вересня, взяло 10 команд. Про це інформують організатори.

• 9 місце –  «Шахтар» (Нововолинськ)
  • 10 місце –  «Єврошпон-Смига» (Дубенщина)

На закритті фестивалю всі команди отримали кубок, кожна дитина та тренер отримали медаль за участь, а також солодкий подарунок.

Традиційно організатори відзначили найкращих гравців турніру в амплуа. Відзнаки отримали:

• воротар – Ілля Краст («Атлет»)
  • захисник – Тимур Бояр («Заспа»)
  • півзахисник – Назар Вергульов (ДЮСШ Вараш)
  • нападник – Марк Тичик (ФЦ «Ковель»)
  • бомбардир – Максим Голубовський («Атлет»)
  • симпатія вболівальників – Максим Кабанець («Заспа»)
  • найкращий гравець турніру – Михайло Гарбар («Волинь»)
  • тренер – Євген Якушик («Заспа»)

Крім власне змагань провели низку футбольних конкурсів, переможців яких нагородили призами. Отож, звання «Король жонглювання» здобув Юрій Кисильов (ДЮСШ Вараша), «Король дальності» – Давид Ольшинецький («Єврошпон-Смига»), «Король точності» – Данило Луцкевич (ФЦ «Ковель»). У «Битві капітанів» перемогу здобув Стас Шухалович («Волинь»). У «Битві воротарів» став найкращим Олександр Лінський («Заспа»). А в «Битві тренерів» найкращим був Олексій Бондар («Тайм»).

Приємні призи й відзнаки отримали також найкращі гравці у кожній команді, що брала участь у турнірі. Це: