28 Липня 2022, 19:05
Волинський спортсмен став чемпіоном із дзюдо на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі ВІДЕО 2062

Представник Волині завоював для України чергову нагороду XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

У четвер, 28 липня, волинський спортсмен Станіслав Корчемлюк став чемпіоном на змаганнях, що тривають  у Банській Бистриці. Про це інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

18-річний спортсмен (вагова категорія 81 кг), здобувши три впевнені дострокові перемоги над суперниками з Ісландії,  Туреччини та Латвії, у півфіналі здолав багаторазового переможця кадетських Кубків Європи з Франції Томаса Пучлі.

У фіналі суперником Корчемлюка став представник Азербайджану Ізмаїл Заманов. Під кінець першої хвилини сутички українець зумів виконати кидок, після чого перейшов на больовий прийом, який у підсумку і приніс йому перемогу та золоту медаль.