26 Липня 2022, 19:25
Доробок волинян на легкоатлетичному Кубку України – три золота, срібло та дві бронзи 1257

13 волинських спортсменів узяло участь у Кубку України з легкої атлетики. Волиняни завоювали шість медалей.

Про це інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

На змаганнях виступали вихованці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких шкіл Луцька, Любешева та Ківерець, також легкоатлети Західного ЦОП та Інваспорту.

Першість у змаганнях здобули Ірина Климець (метання молота 4 кг, 67,67 м), Ерік Костриця (біг на 100 м – 10,62 с), Іванна Потапчук (Кух) (біг на 1500 м – 4,32,15 хв).

На другу сходинку п'єдесталу підіймався Тарас Корецький – спортивна ходьба 5000 метрів (результат 22,32,98 хв).

Бронзові медалі завоювали Олена Хамаза (метання молота 4 кг – 61,17 м), Дмитро Медведюк (спортивна ходьба 5000 метрів – 22,47,69).