Рівняни на Всесвітніх іграх-2022: підсумки виступів наших спортсменів

19 Липня 2022, 16:50
Рівняни на Всесвітніх іграх-2022: підсумки виступів наших спортсменів 1544

В американському Бірмінгемі завершилися змагання на Всесвітніх іграх-2022, на яких уперше в історії виступали спортсмени з Рівненської області.

Рівненщину на головних змаганнях чотириріччя з неолімпійських видів спорту представляли сумоїсти Марина Максименко та Святослав Семикрас, а також кікбоксерка  Аліна Мартинюк.

У підсумку зі 45 медалей, які завоювали українські спортсмени, дві нагороди приїде саме на Рівненщину.

Аліна Мартинюк здобула бронзу Всесвітніх ігор. У бронзовому фіналі спортсменка перемогла бельгійку Гелен Коннар (2:1) у ваговій категорії 60 кг.

Святослав Семикрас також завоював бронзу. У ваговій категорії до 85 кг в поєдинку за третє місце наш земляк здолав болгарина Пенчо Дочева.

Марина Максименко не змогла завоювати нагород – підсумком сумоїстки стало почесне 5 місце.