Михайло Романчук виступив на першому турнірі після двох медалей на ЧС-2022

10 Липня 2022, 17:55
Михайло Романчук 830
Михайло Романчук

Дворазовий призер чемпіонату світу знову змагався на відкритій воді і фінішував у топ-7.

Український плавець Михайло Романчук взяв участь на першому для себе турнірі після виступу на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Про це інформує Суспільне.

Романчук змагався на відкритій воді на дистанції 10 км у Парижі.

Романчук закінчив чемпіонату світу з водних видів спорту з двома медалями. Він виграв бронзові нагороди на дистанціях 800 метрів вільним стилем у басейні, а також на 5 км, дебютувавши на відкритій воді на рівні світових першостей.

Після чемпіонату світу у Будапешті Романчук взяв участь на турнірі у Парижі, що входить до світової серії FINA з марафонного плавання.

Романчук лише утретє у кар'єрі змагався на дистанції 10 км на відкритій воді. Перед ЧС-2022 українець фінішував п'ятим в іспанській Жироні. А на самому чемпіонаті світу посів шосте місце, поступившись італійцеві Грегоріо Пальтріньєрі 44 секундами.

Поступився Пальтріньєрі українець і на турнірі у Парижі. Італійський плавець знову став переможцем запливу на 10 км - цього разу українець подолав дистанцію сьомим за 1:51:48.12 годин - на сім секунд повільніше, аніж на чемпіонаті світу. Водночас від самого Пальтріньєрі Романчук відстав лише на 10.2 секунди у порівнянні з 44.8 секундами на чемпіонаті світу.