Борці з Дубенщини завоювали нагороди на першості області

07 Липня 2022, 17:41
Борці з Дубенщини завоювали нагороди на першості області 2022

Представники Дубенщини завоювали низку нагород на Чемпіонаті Рівненської області з боротьби вільної серед молодших юнаків і дівчат, присвяченому 7-й річниці створення Національної поліції України.

Змагання відбулися наприкінці червня. Про це інформують на сторінці «Дубно - влада -онлайн» Дубенської міськради.

Участь у змаганнях узяло 105 учасників із 10 громад Рівненщини. Вихованці Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи та Будинку дітей та молоді завоювали 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди.

Найкраще з дубенських борців виступив десятирічний Давид Алєксєєнко (32 кг), котрий провів 5 сутичок, 4 з яких виграв та завоював срібну медаль. Дві срібні нагороди завоювали також Артем Лобоцький (35 кг) та Василь Жаборецький (85 кг). Бронза  дісталась Сергію Зубкевичу (44  кг) та Владиславу Качаряну (41 кг).

Чемпіонами області стали Михайло Літовінський (48 кг), Петро Панчук (68 кг) та Вадим Бабич (62 кг). Усі вищеперелічені спортсмени є вихованцями тренерів Івана Ілюся та Степана Ілюся.

Чемпіонів та призерів змагань нагородив грамотами, медалями та цінними подарунками голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також посадовець відзначив спеціальною медаллю, грамотою та призом наймолодшого учасника обласних змагань – семирічного дубенчанина Тимофія Федьковича.