Українці на Дефлімпіаді-2021 за сім днів завоювали 77 медалей

09 Травня 2022, 09:58
Українці на Дефлімпіаді-2021 за сім днів завоювали 77 медалей 1112

Українські дефлімпійці розпочали ранок 7 змагального дня з золотими медалями.

З самого рання золоту медаль виборола Єлисавета Топчанюк в програмі гонка за очками (критеріум). Критеріум — у шосейному велоспорті — групові кругові (кільцеві) перегони, як правило вулицями міста, за очками. Це вже 4 золота медаль Єлисавети.
Потім, практично в той же час, вибороли українські дефлімпійці золото у спортивному орієнтуванні у суперспринті естафета мікст. Чемпіонами стали – Назар Левицький та Ганна Федосєєва. Це вже 4 золото у спортивному орієнтуванні.

І завершила змагальний ранок кульова стрільба: Інна Афонченко та Олексій Лазебник – золота нагорода у вправі 10 м пневматичний пістолет мікст. Це вже 5-та висока нагорода кульової стрільби.

У пообідній час 7 змагального дня шквал українських медалей на Дефлімпіаді-2021 не припинився. У легкій атлетиці 4 високі нагороди, серед яких: 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі. Досить успішний почин на Дефлімпіаді-2021!

Золоті медалі вибороли: Наталія Урсуленко - у штовханні ядра; естафета 4х400 м мікст у виконанні Дмитра Руденка, Сергія Драча, Соломії Купріч та Крістіни Кіняйкіної. Срібло у Катерини Потапенко - семиборство. Бронзова нагорода у Миколи Носенка - біг на дистанції 100 м.
У настільного тенісу знов переможне золото: у парному розряді мікст - Роксолана Будник-Максим Овчаренко.
У пари Юлія Ходько та Геннадій Закладний - бронзова медаль у цій дисципліні. Це вже 4 високі нагороди у настільному тенісі.
Не забарилось з медалями і плавання: 2 золотих та 1 бронзова медалі, а загалом – 24 високі нагороди у цьому виді спорту.
Золоту нагороду виборола Ірина Терещенко: їй вдалось стати першою на дистанції 100м брасом. Також золота нагорода і в естафеті 4х200 м вільним стилем (чоловіки):
Артем Карниш, Іван Зіненко, Максим Дудник, Владислав Адамович.
Бронзова медаль у Владислава Кремлякова на дистанції 50 м на спині.
Бронзовою медаллю завершила змагання команда тхеквондо. Марія Леванович виборола 3 місце у ваговій категорії 67 кг.
Жіноча волейбольна команда, перемогла команду Мексики з рахунком 3:0, з таким самим переможним рахунком чоловіки розтрощили команду Гани.

А у підсумку змагального дня 8 травня національна дефлімпійська збірна команда України виборола 39 золотих, 16 срібних та 22 бронзових, у сумі - 77 медалей.