Волинянин – срібний призер юніорського Кубка Європи з дзюдо

27 Березня 2022, 20:05
Волинянин – срібний призер юніорського Кубка Європи з дзюдо 1597

Спортсмен Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності  Станіслав Корчемлюк (вагова категорія до 81 кг) став срібним призером Кубку Європи з дзюдо серед юніорів.

Станіслав Корчемлюк був єдиним представником України серед чоловіків на Кубку Європи серед юніорів (U-21) в Афінах. Про це інформує Федерація дзюдо України.

Усі 3 поєдинка попередніх раундів, а також півфінальну сутичку наш спортсмен виграв достроково, демонструючи якісну і результативну боротьбу.

На жаль, у фіналі проти азербайджанця Магеррама Імамвердієва не дивлячись на досить рівну боротьбу, саме супернику вдалося виконати результативний кидок на оцінку «Ваза-арі». Таким чином Станіслав посів друге місце.

Відзначимо, що у перший змагальний день золото у ваговій категорії до 78 кг завоювала Єлизавета Литвиненко.

Отже, українські дзюдоїсти показали 100-відсоткову результативність, завоювавши дві з двох можливих нагород. У загальнокомандному заліку збірна України посіла високе 4-е місце.