стрічка

Футболіст Артем Федецький вступив до територіальної оборони Луцька

10 Березня 2022, 09:46
Футболіст Артем Федецький вступив до територіальної оборони Луцька 724
Футболіст Артем Федецький вступив до територіальної оборони Луцька

Футболіст Артем Федецький вступив до лав територіальної оборони у Луцьку. Наразі чоловік допомагає підтримувати громадський порядок у місті.

Про свій вступ до лав територіальної оборони Луцька футболіст Артем Федецький розповів 9 березня в ефірі національного телемарафону, – інформує «Zaxid.net»

«У мене була можливість кудись поїхати, але я б ніколи в житті не вчинив так. Я не так вихований. В цій країні, на моїй батьківщині, я став тим, ким я є. Я готовий стояти тут до кінця, до нашої перемоги. Потрібно буде стріляти – будемо стріляти. Якщо москалі прорвуться сюди, то вони відчують, що таке партизанщина Західної України», – зазначив він.

Також футболіст розповів, що наразі його завдання у територіальній обороні – не допустити порушень громадського порядку чи мародерства. «Щоб у місті був порядок, щоб не було провокаційних моментів, підозрілих осіб, тим паче, мародерства. Слава богу, в нас люди свідомі, в цьому напрямку все добре. Хоча, як то кажуть, у сім'ї не без виродка, трапляються поодинокі випадки мародерства», – розповів Артем Федецький.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що до волинської тероборони приєднався футзаліст Владислав Козачок.

Коментар
05/07/2022 Понеділок
04.07.2022
03.07.2022
02.07.2022